SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Parti bestick 4812041
nr 481 2041
Parti bestick
ca 60 delar bestick i besticklåda av plast (34 cm) 1950-tal, 11 x kniv, 19 x gaffel, 24 x sked + 6 mindre bestick, plast och rostfritt stål, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 16:13:04
300 kr
400 kr
500 kr